• icon
  • icon
  • icon
  • icon

В Карпатському нацпарку відбулася зустріч з членами добровільної пожежної охорони

28 листопада, 2023

Illustration

В рамках проєкту «Покращення стану водозаборів та стійкості до змін клімату в Україні», який реалізується за підтримки Лісової служби США (U.S. Forest Service International Programs) відбулася - зустріч з директором та працівниками парку, яких залучають до протипожежних заходів.

Illustration

Метою зустрічі є - визначення стану наявних систем протипожежного сповіщення в парку, а також матеріально-технічного забезпечення підрозділу; ознайомлення з нормативно-правовим регулюванням роботи добровільної пожежної дружини; оцінка необхідності проведення інформаційних та медійних компаній, спрямованих на підвищення екологічної свідомості відвідувачів тощо.

Illustration

«Основною ціллю, яку ми ставимо перед собою є розвиток потенціалу нацпарку в частині запобігання та боротьби з лісовими пожежами, що є невід’ємним компонентом для посилення стійкості до змін клімату в Україні. Для цього ми відберемо кращі приклади реалізації таких практик наданих нашими донорами з США з метою їх подальшої імплементації в Карпатському національному парку» - зазначив керівник проєкту Микола Турик.

Illustration

«Хочу вкотре наголосити на важливості співпраці нашого парку з Лісовою службою США. Ми вже бачимо позитивні результати на практиці від реалізації проєкту з розбудови рекреаційної спроможності, а зараз, в рамках цього проєкту, ми розвиваємо спроможність персоналу забезпечити планування стійкості до лісових пожеж, раннього виявлення та первинного реагування у випадку пожеж. Ці та інші комплексні заходи в кінцевому результаті підвищать рівень стійкості природних екосистем та їхньої здатності до самовідновлення.» - додав директор парку Степан Гошовський.