• icon
  • icon
  • icon
  • icon

Лабораторні дослідження водойми на Калущині не виявили понаднормових хімічних елементів у воді. Додатково буде проведено бактерілогічні та вірусологічні аналізи

27 червня, 2023

Illustration

Нещодавно, на замовлення нашої організації, фахівцями Лабораторії моніторингу вод Західного регіону Дністровського басейнового управління водних ресурсів, було здійснено забір проб води для проведення лабораторних досліджень з метою подальшого визначення її якості та наявності пріоритетних і специфічних для басейну Дністра забруднюючих речовин.Відтак, за результати досліджень та попереднім аналізом даних, наданих лабораторією, у водоймі не виявлено перевищень гранично-допустимих концентрацій забруднюючих речовин.Наступним етапом досліджень водойми, буде визначення бактерілогічних та вірусологічних показників - методом ПЛР. Окрім цього, вивчається можливість визначення гідрологічного стану водного об’єкту.

Illustration

Дослідження водойми здійснюються в рамках проєкту «Покращення стану водозаборів та стійкості до змін клімату в Україні», який реалізується за підтримки Міжнародної програми Лісової служби США (U.S. Forest Service International Programs).